Bouwjaar: 2002
Het gebouw gelegen te Heerstraat 85 Pelt is opgesplitst in een kantoorgebouw en een appartement en werd vergund als bankkantoor met woongedeelte.
Het woongedeelte wordt niet mee verkocht.
Staat: Algemeen goed onderhouden. Enkele opfrissingswerken zijn aan te bevelen
Verwarming: Gasketel Viessmann (2001)
Koeling: Airco in alle lokalen
Ventilatie: Aanwezig
EPC : met nummer 20250228-0030580456-NR-1 aanwezig
Er werd hier echter geen energielabel toegekend omdat er voor deze eenheid geen hernieuwbare energie of restwaarde werd opgemeten. Om een label te halen, zal er in de toekomst geïnvesteerd moeten worden in hernieuwbare technieken of recuperatie van restwarmte.
Indeling zoals opgenomen in de basisakte :
- Gelijkvloers: inkom, onthaal, tellerzaal, wachtlokaal, adviesruimte, twee kantoren, backoffice, dienstlokaal, beneden ruimte
- Benedenverdieping: traphal, kofferzaal, technische ruimtes, berging
- Eerste verdieping: hall, kuislokaal, koffierefter, twee wc lokalen
- Zolder: ingericht als technische ruimte
NB: Het appartement links van het gebouw is niet inbegrepen in de verkoop en behoort niet tot KBC .
Het gebouw is goed onderhouden.
3a. Beschrijving van de bouwgrond ( Boegstraat)
Deze bedraagt 763 m² en is momenteel ingericht met 16 parkings, afhankelijk van de functie van het gebouw, kan dit perceel eventueel voor iets anders worden gebruikt.
Het gebouw beschikt over een vergunning voor kantoorfunctie.Bij bestemmingswijziging moet er een functiewijziging worden aangevraagd.
Het eigendom aan Heerstraat 85 te Pelt betreft een degelijk onderhouden kantoorgebouw dat geschikt is voor onmiddellijk hergebruik als kantoor, na beperkte opfrissingswerken. In combinatie met de naastgelegen bouwgrond biedt dit geheel interessante mogelijkheden voor een zelfstandige, vrije beroeper of kleine organisatie.